Široký Brod 20.7.2019

Umístění Družstvo Okres Levý terč Pravý terč Výsledný čas Body
1 Nový Malín SU 15:49 15:88 15:88 30
2 Janovice BR 16:78 15:84 16:78 27
3 Vrbno pod Pradědem BR 16:81 15:39 16:81 25
4 Leskovec nad Moravicí BR 16:12 16:83 16:83 23
5 Široká Niva BR 17:01 17:03 17:03 21
6 Zátor BR 17:18 16:72 17:18 20
7 Milotice nad Opavou BR 16:90 17:18 17:18 19
8 Karlovice BR 17:21 16:89 17:21 18
9 Široký Brod A JE 16:18 17:22 17:22 17
10 Velké Kunětice  JE 17:18 17:38 17:38 16
11 Suchá Rudná BR 16:84 17:89 17:89 15
12 Lipová Lázně JE 18:99 17:24 18:99 14
13 Stará Ves BR 15:74 20:88 20:88 13
14 Bernartice JE 24:77 25:09 25:09 12
15 Široký Brod B JE 16:81 34:17 34:17 11
16 Břidličná BR NP NP NP 0

Zátor 21.7.2019

MUŽI          
Pořadí Družstvo LP PP Výsledná čas Body
1 Janovice 14:73 14:70 14:73 30
2 Sádek 15:49 15:43 15:49 27
3 Široká Niva 15:70 16:04 16:04 25
4 Suchá Rudná 15:75 16:55 16:55 23
5 Velké Kunětice 16:43 16:55 16:55 21
6 Široký Brod A 16:64 15:48 16:64 20
7 Vrbno pod Pradědem 15:14 16:90 16:90 19
8 Široký Brod B 17:08 17:02 17:08 18
9 Bernartice 17:12 16:87 17:12 17
10 Břidličná 16:76 17:52 17:52 16
11 Milostovice 22:34 22:65 22:65 15
12 Karlovice 27:02 26:18 27:02 14
13 Milotice nad Opavou 30:72 29:50 30:72 13
14 Lipová Lázně 32:49 16:94 32:49 12
15 Stará Ves 33:49 33:37 33:49 11
16 Václavov 35:88 33:99 35:88 10
17 Zátor 40:99 41:13 41:13 9
18 Leskovec nad Moravicí Np Np Np 0
19 Vráclavek Np Np Np 0

Karlovice 6.7.2019

Pořadí Druřstvo Čas L Čas P Výsledný Body
1 Janovice 14,57 15,38 15,38 30
2 Sádek 15,24 15,39 15,39 27
3 Široký Brod A 15,70 15,80 15,80 25
4 Milotice nad Opavou 15,92 15,60 15,92 23
5 Velké Kunětice, muži 16,76 16,22 16,76 21
6 Lipová- Lázně 16,12 16,90 16,90 20
7 Suchá Rudná 16,79 17,08 17,08 19
8 Břidličná 16,25 17,30 17,30 18
9 Zátor 17,42 16,26 17,42 17
10 Široký Brod B 18,36 17,38 18,36 16
11 Stará Ves 18,04 18,55 18,55 15
12 Leskovec nad Moravicí 14,87 18,78 18,78 14
13 Široká Niva 21,92 22,27 22,27 13
14 Bernartice 24,68 23,82 24,68 12
15 Karlovice 47,66 29,43 47,66 11
16 Vrbno pod Pradědem NP NP NP 0

Leskovec nad Moravicí 5.7.2019

Pořadí DRUŽSTVO ČAS L ČAS P VÝSLEDNÝ Body
1 Kozmice 00:15,09 00:14,79 00:15,09 30
2 Vrbno pod Pradědem 00:14,28 00:15,31 00:15,31 27
3 Bílý Potok 00:15,87 00:15,59 00:15,87 25
4 Janovice 00:14,78 00:15,92 00:15,92 23
5 Dolní Libina 00:16,05 00:15,65 00:16,05 21
6 Zátor 00:16,90 00:16,49 00:16,90 20
7 Široký Brod B 00:16,66 00:16,93 00:16,93 19
8 Široká Niva 00:16,68 00:16,96 00:16,96 18
9 Široký Brod A 00:17,19 00:15,59 00:17,19 17
10 Lipová-lázně 00:17,55 00:17,69 00:17,69 16
11 Stará Ves 00:17,75 00:17,37 00:17,75 15
12 Suchá Rudná 00:16,95 00:17,97 00:17,97 14
13 Karlovice 00:18,41 00:18,08 00:18,41 13
14 Velké Kunětice 00:16,30 00:18,59 00:18,59 12
15 Břidličná 00:18,13 00:18,72 00:18,72 11
16 Milotice nad Opavou 00:23,70 00:23,35 00:23,70 10
17 Bernartice 00:25,73 00:25,43 00:25,73 9
18-20 Leskovec nad Moravicí 00:15,45 N NP 0
18-20 Jamnice 00:14,33 00:15,26 NP 0
18-20 Sádek 00:15,37 N NP 0

Velké kunětice 29.6.2019 (2b)

Umístění Družstvo okr. levý proud pravý proud výsledný čas body
1 Bílý Potok JE 14,92 14,50 14,92 30
2 Leskovec nad Moravicí BR 14,90 15,11 15,11 27
3 Jamnice OP 15,17 14,73 15,17 25
4 Janovice BR 16,21 15,64 16,21 23
5 Stará Ves BR 16,77 16,40 16,77 21
6 Milotice nad Opavou BR 17,04 16,89 17,04 20
7 Široký Brod B JE 17,21 17,11 17,21 19
8 Široky Brod A JE 17,97 15,90 17,97 18
9 Velké Kunětice JE 18,12 17,69 18,12 17
10 Lipová-Lázně JE 18,39 17,14 18,39 16
11 Karlovice BR 17,93 18,55 18,55 15
12 Široká Niva BR 21,23 20,80 21,23 14
13 Písečná JE 22,58 23,10 23,10 13
14 Suchá Rudná BR 26,92 25,31 26,92 12
15 Zátor BR 40,06 40,14 40,14 11
16 Bernartice JE 41,75 44,98 44,98 10
17-18 Vrbno pod Pradědem BR N N N 0
17-18 Mikulovice JE N N N 0

Stará ves 22.6.2019

Memoriál Josefa Válka, Stará Ves   HL-P
Pořadí Družstvo Dosažený čas  
Levý terč Pravý terč výsledný Body
1 Ráječek 15,52 15,87 15,87 30
2 Janovice 15,90 15,76 15,90 27
3 Široká Niva 16,10 16,04 16,10 25
4 Stará Ves 16,24 15,42 16,24 23
5 Milotice nad Opavou 16,23 16,40 16,40 21
6 Široký Brod A 16,48 15,47 16,48 20
7 Široký Brod B 17,13 17,56 17,56 19
8 Zátor 17,63 16,27 17,63 18
9 Suchá Rudná 17,10 18,06 18,06 17
10 Bernartice 18,04 18,19 18,19 16
11 Leskovec nad Moravicí 18,40 16,71 18,40 15
12 Lipová Lázně 18,87 18,59 18,87 14
13 Dolní Studénky 16,35 24,41 24,41 13
14 Velké Kunětice 23,90 25,31 25,31 12
15 Vrbno pod Pradědem 31,24 14,66 31,24 11
16 Karlovice     NP 0
17 Vraclávek     NP 0

Milotice nad opavou (2b)

Umístění Družstvo Okres Levý terč Pravý terč Výsledný čas Body
1 Jamnice OP 14:25 14:53 14:53 30
2 Janovice BR 14:62 15:13 15:13 27
3 Sádek OP 15:11 15:58 15:58 25
4 Široký Brod A JE 15:87 14:60 15:87 23
5 Vrbno pod Pradědem BR 16:33 14:38 16:33 21
6 Milotice nad Opavou A BR 15:27 16:40 16:40 20
7 Velké Kunětice JE 16:00 16:60 16:60 19
8 Lipová-Lázeň JE 16:63 16:49 16:63 18
9 Karlovice BR 16:67 16:23 16:67 17
10 Široká Niva BR 16:35 16:75 16:75 16
11 Suchá Rudná BR 17:98 16:60 17:98 15
12 Břidličná BR 17:18 19:25 19:25 14
13 Zátor BR 19:68 17:87 19:68 13
14 Vlaštovičky OP 22:68 23:70 23:70 12
15 Moravský Beroun OL 30:82 31:77 31:77 11
             
16-21 Bernartice JE NP NP NP 0
16-21 Široký  Brod B JE NP NP NP 0
16-21 Stará Ves BR NP NP NP 0
16-21 Leskovec nad Moravicí  BR NP NP NP 0
16-21 Nový Malín SU NP NP NP 0
16-21 Milotice nad Opavou B BR NP NP NP 0