Valšov 11.5.2024

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Suchá RudnáBR22.1722.3922.3915
2Světlá HoraBR25.1824.2225.1813
3Široká NivaBR28.2527.4428.2511

Valšov 11.5.2024 (2B)

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1BřidličnáBR16.3114.9916.3130
2Široký BrodJE16.6816.4116.6825
3Velké KuněticeJE16.9616.7716.9623
4KokoryPR16.5817.3317.3321
5ValšovBR18.2816.9918.2820
6Široká NivaBR18.7717.9018.7719
7HolčoviceBR17.5919.0519.0518
8Stará VesBR19.2416.9619.2417
9Suchá RudnáBR18.7119.7219.7216
10Zátor BBR19.6820.0320.0315
11Zátor ABR21.7416.1921.7414
12Milotice nad OpavouBR17.1029.4629.4613
13Vrbno LachtaniBR32.9432.7032.9412
14Václavov u BruntáluBR43.6342.2843.6311
15Široká Niva BobaniBRNPNPNP0

Široká Niva 28.4.2024 (2B)

MUŽILPPP
1Janovice15,3315,1915,3330
2Stará Ves15,5161627
3Široký Brod15,5616,8816,8825
4Suchá Rudná16,617,2917,2923
5Široká Niva17,5517,2417,5521
6Zátor A17,5716,1717,5720
7Milotice nad Opavou18,0117,218,0119
8Široká Niva – Bobani24,0524,0124,0518
9Valšov25,5226,7626,7617
10Zlaté Hory2827,822816
11Vrbno p. P. – Lachtani27,7328,6828,6815
12Velké Kunětice28,0828,7728,7714
13Zátor B21,9144,3144,3113
14BřidličnáNP0
15HolčoviceNP0

Celkové pořadí 2023 muži

DružstvoCelkem
1Stará Ves276
2Zátor ,,A“257
3Široký Brod ,,A“243
4Velké Kunětice210
5Suchá Rudná165
6Holčovice A165
7Valšov145
8Janovice131
9Široká Niva108
10Zátor ,,B“103
11Leskovec nad Moravicí100
12Vrbno pod Pradědem81
13Lipová-lázně76
14Bernartice71
15Břidličná69
16Neplachovice66
17Široký Brod ,,B“43
18Stará Červená Voda31
19Bezděčí u Trnávky30
20Lesnice27
21Střelice25
22Těšetice21
23-25Holčovice B20
23-25Karlovice20
23-25Chválkovice20
26-27Sádek19
26-27Sobotín19
28-29Zlaté Hory18
28-29Nemrlov18
30-31Břevenec17
30-31Česká Ves17
32Chořelice16
33-34Brníčko15
33-34Dolní Studénky15
35Milotice nad Opavou14
36Třeština13
37Šumvald10

Široká Niva 28.4.2024

ŽENYLPPP
1Stará Červená Voda24,3822,5624,3815
2Karlovice26,7626,5226,7613
3Holčovice27,3123,0527,3111
4Světlá Hora26,9627,6127,6110
5Široká Niva30,8834,8234,829
6Suchá Rudná48,9850,4150,418

Celkové pořadí 2023 ŽENY

DružstvoCelkem
1Suchá Rudná103
2Karlovice78
3Široká Niva52
4Velká Kraš34
5Stará Červená Voda32
6Světlá Hora31
7Holčovice25
8Vrbno pod Pradědem19
9-10Malé Hoštice15
9-10Dolní Libina15
11Bezděčí u Trnávky13
12-13Velký Týnec11
12-13Rohle11
14Dolany10
15-16Leskovec nad Moravicí9
15-16Hrabišín9
17Vojnice8
18Chvádrož7
19-20Dub nad Moravou5
19-20Nová Dědina5

Lipová – lázně 16.9.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Velká KrašJE22,48422,15222,48415
2Suchá RudnáBR33,77032,51233,77013
3Stará Červená VodaJE88,206NPNP0

Lipová – lázně 16.9.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Zátor AJE19,61219,32119,61230
2Stará VesBR19,35020,56520,56527
3Suchá RudnáBR19,73421,12921,12925
4Zátor BBR22,65123,01723,01723
5Lipová-lázněJE23,80722,39723,80721
6Široký Brod BJE21,66125,37525,37520
7BernarticeJE25,92127,31627,31619
8ValšovBR27,38222,29627,38218
9Široký Brod AJE21,28629,04829,04817
10Velké KuněticeBR18,98459,88959,88916

Bernartice 9.9.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Lipová-lázněJE16,4017,3717,3730
2Velká KuněticeJE19,2519,1319,2527
3Suchá RudnáBR19,8420,5720,5725
4Zátor „A“BR24,9116,6424,9123
5Stará VesBR21,0624,9824,9821
6Široký BrodJE22,0631,7031,7020
7HolčoviceBR38,9436,1138,9419
8ValšovBR46,2939,2046,2918
9Česká VesJE55,5646,3155,5617
10Zátor „B“BRNP0
11BernarticeJENP0

Bernartice 9.9.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1KarloviceBR19,9321,0021,0015
2Suchá RudnáBR25,1226,9726,9713
3Velká KrašJE27,6924,4827,6911
4Stará Červená VodaJE38,5539,4539,4510

Vrbno pod Pradědem 19.8.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Stará VesBr.15:81415:68115:81430
2Vrbno p. PradědemBr.15:68115:83115:83127
3Velké KuněticeJe.17:48818:05118:05125
4ZátorBr.18:26018:40518:40523
5ValšovBr.18:50022:67122:67121
6HolčoviceBr.NPNPNP0

Stará Ves 12.8.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1KarloviceBR0:18.720:19.960:19.9615
2Suchá RudnáJE0:20.130:19.200:20.1313
3Rohle0:21.880:22.520:22.5211
4Široká NivaBRNP0

Stará Ves 12.8.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1JanoviceBR0:14.600:14.540:14.6030
2Stará VesBR0:15.390:14.730:15.3927
3BřidličnáBR0:16.030:15.630:16.0325
4Velké KuněticeJE0:15.750:16.310:16.3123
5Zátor ABR0:16.360:16.150:16.3621
6Leskovec nad MoravicíBR0:14.590:16.450:16.4520
7Suchá RudnáBR0:17.660:16.590:17.6619
8Široký Brod AJE0:18.390:18.770:18.7718
9BernarticeJE0:19.400:18.790:19.4017
10HolčoviceBR0:23.480:21.000:23.4816
11Dolní StudénkyŠU0:17.450:25.000:25.0015
12ValšovBR0:35.300:38.220:38.2214

Janovice 29.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLevý terčPravý terčVýsledný časBody
1.Bezděčí u TrnávkySY14,7114,7214,7230
2.JanoviceBR15,0215,0915,0927
3.StřeliceOL14,6215,1115,1125
4.Stará VesBR15,2414,8715,2423
5.TěšeticeOL14,4715,3915,3921
6.ChválkoviceOL15,515,5115,5120
7.SobotínSU15,5315,1415,5319
8.NemrlovSU15,2315,7615,7618
9.BřevenecOL15,9815,3315,9817
10.ChořeliceOL16,2616,2916,2916
11.BrníčkoSU16,4816,3316,4815
12.HolčoviceBR17,1517,217,214
13.TřeštinaSU17,2716,5917,2713
14.Široký BrodJE15,317,9617,9612
15.Velké KuněticeJE18,5419,0519,0511
16.ŠumvaldOL18,0327,3927,3910
17.Zátor ABR21,8331,7731,779
18.ValšovBR33,5834,3934,398
19.LesniceSU34,9117,7834,917
20.PlinkoutOL99,9999,9999,990
21.DolanyOL99,9999,9999,990
22.HrabišínSU99,9999,9999,990
23.Velká BystřiceOL99,9999,9999,990
24.Olešnice XOL99,9999,9999,990
25.Dub nad MoravouOL99,9999,9999,990
26.Leskovec nad MoravicíBR99,9999,9999,990
27.BřidličnáBR99,9999,9999,990

Janovice 29.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLevý terčPravý terčVýsledný časBody
1.Dolní LibinaSU16,8717,0717,0715
2.Bezděčí u TrnávkySY17,817,9817,9813
3.Velký TýnecOL17,5418,1518,1511
4.DolanyOL18,5317,9818,5310
5.HrabišínSU16,8118,6718,679
6.VojniceOL19,6219,2819,628
7.ChvádrožOL18,3219,6519,657
8.Světlá HoraBR20,9119,5920,916
9.Dub nad MoravouOL21,7722,8322,835
10.Nová DědinaOL21,3623,3923,395

Široký Brod 22.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Široký Brod AJE15,5916,6516,6530
2Široká NivaBR17,2717,0417,2727
3Lipová -LázněJE17,1417,5617,5625
4Stará VesBR17,1317,9117,9123
5HolčoviceBR17,6518,0618,0621
6LesniceSU18,1817,7518,1820
7JanoviceBR18,3417,6918,3419
8Zátor ABR17,9318,6818,6818
9Leskovec nad MoravicíBR18,7719,7819,7817
10Zátor BBR21,1022,0122,0116
11Velké KuněticeJE29,7627,0829,7615
12Suchá RudnáBR29,1830,3130,3114
13ValšovBR30,6430,3430,6413
14MikuloviceJENP0
15Široký Brod BJENP0

Široký Brod 22.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1KarloviceBR20,0620,3520,3515
2Suchá RudnáBR20,5122,0122,0113
3Světlá HoraBRNP0

Holčovice 15.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1ZátorBR18,0916,6918,0930
2Holčovice ABR18,4317,7618,4327
3Velké KuněticeJE19,917,9519,925
4ValšovBR20,0320,5820,5823
5Široký BrodJE20,7917,3520,7921
6Holčovice BBR21,1123,5823,5820
7Stará VesBR33,4221,6833,4219

Velké Kunětice 8.7.2023

Društvookr.levý proudpravý proudvýsledný časbody
1Suchá RudnáBR23,33322,66823,33315
3Široká NivaBR31,27930,41931,27911
2Stará Červená VodaJE28,59625,07528,59613

Velké Kunětice 8.7.2023

Društvookr.levý proudpravý proudvýsledný časbody
1Velké KuněticeJE15,93616,39516,39530
2Suchá RudnáBR16,54716,48316,54727
3Široký Brod AJE15,85716,55216,55225
4Široká NivaBR17,2916,56617,2923
5HolčoviceBR18,52718,26218,52721
6BernarticeJE19,33417,32919,33420
7Zátor ABR20,56816,04620,56819
8Zlaté HoryJE22,40823,41823,41818
9Zátor BBR18,81823,63423,63417
10Stará Červená VodaJE25,75323,5125,75316
11Leskovec nad MoravicíBR26,24433,50833,50815
12Stará VesBR37,70537,23437,70514

Karlovice 1.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Suchá RudnáBR2020,4120,4115
2Široká NivaBR21,2919,7821,2913
3KarloviceBR20,6821,2921,2911
4Vrbno p. PradědemBR22,4430,1630,1610
5Stará červená vodaJE47,9848,8548,859
6Velká KrašJE57,9158,2458,248

Karlovice 1.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Stará VesBR16,1916,5916,5930
2Vrbno p. PradědemBR15,6116,616,627
3Široký BrodJE16,7116,8916,8925
4Zátor ABR17,4316,6317,4323
5Široká NivaBR17,917,8317,921
6KarloviceBR17,4619,0119,0120
7BřidličnáBR20,6320,5220,6319
8Leskovec n. MoravicíBR21,120,3921,118
9ValšovBR21,3922,0222,0217
10Zátor BBR18,4631,7831,7816
11Stará červená vodaJE55,6253,1255,6215
12Lipová LázněJENP0
13Milotice n. OpavouBRNP0
14Suchá RudnáBRNP0
15Velké KuněticeJENP0

Leskovec nad Moravicí 5.7.2023

pořadíSDHLPPPVýsledný časBody
1.Malé Hoštice18:6218:4818:6215
2.Široká Niva19:6219:0619:6213
3.Karlovice20:9520:6820:9511
4.Světlá Hora21:6120:6321:6110
5.Leskovec nad Moravicí22:9326:9926:999
6.Suchá Rudná36:5024:4536:508

Leskovec nad Moravicí 5.7.2023

pořadíSDHLPPPVýsledný časBody
1.Leskovec nad Moravicí14:7614:9114:9130
2.Stará Ves15:1114:9615:1127
3.Janovice15:4614:6115:4525
4.Velké Kunětice15:6815:9115:9123
5.Neplachovice17:3516:8017:3521
6.Široký Brod16:7617:7917:7920
7.Sádek17:8115:9817:8119
8.Zátor A18:0516:5918:0518
9.Suchá Rudná16:9718:1618:1617
10.Široká Niva18:0118:5618:5616
11.Bernartice18:9018:6018:9015
12.Holčovice19:9319:0219:9314
13.Valšov19:8620:1120:1113
14.Zátor B32:5832:6732:6712
NPBřidličná0

Zátor 9.6.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Široký Brod „A“JE16,61316,20916,61330
2NeplachoviceOP16,11617,08017,08027
3BřidličnáBR17,52517,67417,67425
4Zátor „A“BR17,56517,92917,92923
5Suchá RudnáBR18,62018,29718,62021
6HolčoviceBR19,50221,45221,45220
7Stará VesBR22,04718,13022,04719
8Velké KuněticeJENP0
9Zátor „B“BRNP0

Zátor 9.6.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Světlá HoraBR22,02220,88922,02215
2Suchá RudnáBRNP0

Široká Niva 30.4.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1JanoviceBr17:4518:1918:1930
2Vrbno p. P.Br19:8319:5419:8327
3Široký Brod AJe19:4719:9019:9025
4Široký Brod BJe20:1319:9220:1323
5Široká NivaBr19:8220:2820:2821
6Zátor ABr21:6320:7921:6320
7Zátor BBr28:2728:5928:5919
8NeplachoviceOp29:2830:0330:0318
9Suchá RudnáBr30:8229:2230:8217
10Stará VesBr34:6434:1534:6416
11Velké KuněticeJe31:7136:7036:7015
12Milotice n O.Br37:8237:2437:8214
13HolčoviceBr42:9025:4542:9013
14Leskovec n M.Br0
15BřidličnáBr0
16KarloviceBr0

Široká Niva 30.4.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Široká NivaBr20:4420:2620:4415
2Suchá RudnáBr20:5721:0621:0613
3KarloviceBr22:2522:9722:9711
4HolčoviceBr23:4421:7823:4410
5Vrbno p. P.Br23:8224:6624:669

Pořadí 2022 (ženy)

A to je konec 🙂

DružstvoBody
1Karlovice138
2Široká Niva85
3Holčovice47
4Světlá Hora35
5Leskovec nad Moravicí28
6Velká Kraš26
7Vrbno pod Pradědem20
8Rohle13
9Březová11