Zátor (2B) 7.6.2024

Pořadí startuDružstvoOkresLTPTBody
1JanoviceBR14,77016,05016,05030
2BřidličnáBR16,79016,54016,79027
3Stará VesBR16,06016,80016,80025
4Milotice nad OpavouBR16,7116,8916,89023
5ValšovBR18,94019,48019,48021
6Široká NivaBR19,78017,24019,78020
7Suchá RudnáBR19,89019,54019,89019
8Široký Brod AJE15,99020,31020,31018
9Zátor ABR21,48017,28021,48017
10Zátor BBR17,67021,68021,68016
11Široká Niva BobaniBR31,62029,84031,62015
12Velké KuněticeJE35,61035,10035,61014
13Vávlavov u BruntáluBR40,34041,27041,27013
14Zlaté HoryJE80,95026,46080,95012
15-17Vrbno pod PradědemBRNP0
15-17HolčoviceBRNP0
15-17Stará Červená VodaJENP0

Valšov 11.5.2024 (2B)

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1BřidličnáBR16.3114.9916.3130
2Široký BrodJE16.6816.4116.6825
3Velké KuněticeJE16.9616.7716.9623
4KokoryPR16.5817.3317.3321
5ValšovBR18.2816.9918.2820
6Široká NivaBR18.7717.9018.7719
7HolčoviceBR17.5919.0519.0518
8Stará VesBR19.2416.9619.2417
9Suchá RudnáBR18.7119.7219.7216
10Zátor BBR19.6820.0320.0315
11Zátor ABR21.7416.1921.7414
12Milotice nad OpavouBR17.1029.4629.4613
13Vrbno LachtaniBR32.9432.7032.9412
14Václavov u BruntáluBR43.6342.2843.6311
15Široká Niva BobaniBRNPNPNP0

Široká Niva 28.4.2024 (2B)

MUŽILPPP
1Janovice15,3315,1915,3330
2Stará Ves15,5161627
3Široký Brod15,5616,8816,8825
4Suchá Rudná16,617,2917,2923
5Široká Niva17,5517,2417,5521
6Zátor A17,5716,1717,5720
7Milotice nad Opavou18,0117,218,0119
8Široká Niva – Bobani24,0524,0124,0518
9Valšov25,5226,7626,7617
10Zlaté Hory2827,822816
11Vrbno p. P. – Lachtani27,7328,6828,6815
12Velké Kunětice28,0828,7728,7714
13Zátor B21,9144,3144,3113
14BřidličnáNP0
15HolčoviceNP0

Celkové pořadí 2023 muži

DružstvoCelkem
1Stará Ves276
2Zátor ,,A“257
3Široký Brod ,,A“243
4Velké Kunětice210
5Suchá Rudná165
6Holčovice A165
7Valšov145
8Janovice131
9Široká Niva108
10Zátor ,,B“103
11Leskovec nad Moravicí100
12Vrbno pod Pradědem81
13Lipová-lázně76
14Bernartice71
15Břidličná69
16Neplachovice66
17Široký Brod ,,B“43
18Stará Červená Voda31
19Bezděčí u Trnávky30
20Lesnice27
21Střelice25
22Těšetice21
23-25Holčovice B20
23-25Karlovice20
23-25Chválkovice20
26-27Sádek19
26-27Sobotín19
28-29Zlaté Hory18
28-29Nemrlov18
30-31Břevenec17
30-31Česká Ves17
32Chořelice16
33-34Brníčko15
33-34Dolní Studénky15
35Milotice nad Opavou14
36Třeština13
37Šumvald10

Lipová – lázně 16.9.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Zátor AJE19,61219,32119,61230
2Stará VesBR19,35020,56520,56527
3Suchá RudnáBR19,73421,12921,12925
4Zátor BBR22,65123,01723,01723
5Lipová-lázněJE23,80722,39723,80721
6Široký Brod BJE21,66125,37525,37520
7BernarticeJE25,92127,31627,31619
8ValšovBR27,38222,29627,38218
9Široký Brod AJE21,28629,04829,04817
10Velké KuněticeBR18,98459,88959,88916

Bernartice 9.9.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Lipová-lázněJE16,4017,3717,3730
2Velká KuněticeJE19,2519,1319,2527
3Suchá RudnáBR19,8420,5720,5725
4Zátor „A“BR24,9116,6424,9123
5Stará VesBR21,0624,9824,9821
6Široký BrodJE22,0631,7031,7020
7HolčoviceBR38,9436,1138,9419
8ValšovBR46,2939,2046,2918
9Česká VesJE55,5646,3155,5617
10Zátor „B“BRNP0
11BernarticeJENP0

Vrbno pod Pradědem 19.8.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Stará VesBr.15:81415:68115:81430
2Vrbno p. PradědemBr.15:68115:83115:83127
3Velké KuněticeJe.17:48818:05118:05125
4ZátorBr.18:26018:40518:40523
5ValšovBr.18:50022:67122:67121
6HolčoviceBr.NPNPNP0

Stará Ves 12.8.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1JanoviceBR0:14.600:14.540:14.6030
2Stará VesBR0:15.390:14.730:15.3927
3BřidličnáBR0:16.030:15.630:16.0325
4Velké KuněticeJE0:15.750:16.310:16.3123
5Zátor ABR0:16.360:16.150:16.3621
6Leskovec nad MoravicíBR0:14.590:16.450:16.4520
7Suchá RudnáBR0:17.660:16.590:17.6619
8Široký Brod AJE0:18.390:18.770:18.7718
9BernarticeJE0:19.400:18.790:19.4017
10HolčoviceBR0:23.480:21.000:23.4816
11Dolní StudénkyŠU0:17.450:25.000:25.0015
12ValšovBR0:35.300:38.220:38.2214

Janovice 29.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLevý terčPravý terčVýsledný časBody
1.Bezděčí u TrnávkySY14,7114,7214,7230
2.JanoviceBR15,0215,0915,0927
3.StřeliceOL14,6215,1115,1125
4.Stará VesBR15,2414,8715,2423
5.TěšeticeOL14,4715,3915,3921
6.ChválkoviceOL15,515,5115,5120
7.SobotínSU15,5315,1415,5319
8.NemrlovSU15,2315,7615,7618
9.BřevenecOL15,9815,3315,9817
10.ChořeliceOL16,2616,2916,2916
11.BrníčkoSU16,4816,3316,4815
12.HolčoviceBR17,1517,217,214
13.TřeštinaSU17,2716,5917,2713
14.Široký BrodJE15,317,9617,9612
15.Velké KuněticeJE18,5419,0519,0511
16.ŠumvaldOL18,0327,3927,3910
17.Zátor ABR21,8331,7731,779
18.ValšovBR33,5834,3934,398
19.LesniceSU34,9117,7834,917
20.PlinkoutOL99,9999,9999,990
21.DolanyOL99,9999,9999,990
22.HrabišínSU99,9999,9999,990
23.Velká BystřiceOL99,9999,9999,990
24.Olešnice XOL99,9999,9999,990
25.Dub nad MoravouOL99,9999,9999,990
26.Leskovec nad MoravicíBR99,9999,9999,990
27.BřidličnáBR99,9999,9999,990

Široký Brod 22.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Široký Brod AJE15,5916,6516,6530
2Široká NivaBR17,2717,0417,2727
3Lipová -LázněJE17,1417,5617,5625
4Stará VesBR17,1317,9117,9123
5HolčoviceBR17,6518,0618,0621
6LesniceSU18,1817,7518,1820
7JanoviceBR18,3417,6918,3419
8Zátor ABR17,9318,6818,6818
9Leskovec nad MoravicíBR18,7719,7819,7817
10Zátor BBR21,1022,0122,0116
11Velké KuněticeJE29,7627,0829,7615
12Suchá RudnáBR29,1830,3130,3114
13ValšovBR30,6430,3430,6413
14MikuloviceJENP0
15Široký Brod BJENP0

Holčovice 15.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1ZátorBR18,0916,6918,0930
2Holčovice ABR18,4317,7618,4327
3Velké KuněticeJE19,917,9519,925
4ValšovBR20,0320,5820,5823
5Široký BrodJE20,7917,3520,7921
6Holčovice BBR21,1123,5823,5820
7Stará VesBR33,4221,6833,4219

Velké Kunětice 8.7.2023

Društvookr.levý proudpravý proudvýsledný časbody
1Velké KuněticeJE15,93616,39516,39530
2Suchá RudnáBR16,54716,48316,54727
3Široký Brod AJE15,85716,55216,55225
4Široká NivaBR17,2916,56617,2923
5HolčoviceBR18,52718,26218,52721
6BernarticeJE19,33417,32919,33420
7Zátor ABR20,56816,04620,56819
8Zlaté HoryJE22,40823,41823,41818
9Zátor BBR18,81823,63423,63417
10Stará Červená VodaJE25,75323,5125,75316
11Leskovec nad MoravicíBR26,24433,50833,50815
12Stará VesBR37,70537,23437,70514

Karlovice 1.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Stará VesBR16,1916,5916,5930
2Vrbno p. PradědemBR15,6116,616,627
3Široký BrodJE16,7116,8916,8925
4Zátor ABR17,4316,6317,4323
5Široká NivaBR17,917,8317,921
6KarloviceBR17,4619,0119,0120
7BřidličnáBR20,6320,5220,6319
8Leskovec n. MoravicíBR21,120,3921,118
9ValšovBR21,3922,0222,0217
10Zátor BBR18,4631,7831,7816
11Stará červená vodaJE55,6253,1255,6215
12Lipová LázněJENP0
13Milotice n. OpavouBRNP0
14Suchá RudnáBRNP0
15Velké KuněticeJENP0

Leskovec nad Moravicí 5.7.2023

pořadíSDHLPPPVýsledný časBody
1.Leskovec nad Moravicí14:7614:9114:9130
2.Stará Ves15:1114:9615:1127
3.Janovice15:4614:6115:4525
4.Velké Kunětice15:6815:9115:9123
5.Neplachovice17:3516:8017:3521
6.Široký Brod16:7617:7917:7920
7.Sádek17:8115:9817:8119
8.Zátor A18:0516:5918:0518
9.Suchá Rudná16:9718:1618:1617
10.Široká Niva18:0118:5618:5616
11.Bernartice18:9018:6018:9015
12.Holčovice19:9319:0219:9314
13.Valšov19:8620:1120:1113
14.Zátor B32:5832:6732:6712
NPBřidličná0

Zátor 9.6.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Široký Brod „A“JE16,61316,20916,61330
2NeplachoviceOP16,11617,08017,08027
3BřidličnáBR17,52517,67417,67425
4Zátor „A“BR17,56517,92917,92923
5Suchá RudnáBR18,62018,29718,62021
6HolčoviceBR19,50221,45221,45220
7Stará VesBR22,04718,13022,04719
8Velké KuněticeJENP0
9Zátor „B“BRNP0

Široká Niva 30.4.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1JanoviceBr17:4518:1918:1930
2Vrbno p. P.Br19:8319:5419:8327
3Široký Brod AJe19:4719:9019:9025
4Široký Brod BJe20:1319:9220:1323
5Široká NivaBr19:8220:2820:2821
6Zátor ABr21:6320:7921:6320
7Zátor BBr28:2728:5928:5919
8NeplachoviceOp29:2830:0330:0318
9Suchá RudnáBr30:8229:2230:8217
10Stará VesBr34:6434:1534:6416
11Velké KuněticeJe31:7136:7036:7015
12Milotice n O.Br37:8237:2437:8214
13HolčoviceBr42:9025:4542:9013
14Leskovec n M.Br0
15BřidličnáBr0
16KarloviceBr0

Pořadí 2022 (muži)

A to je konec 🙂

Poř.DružstvoBody
1Chlebičov271
2Sádek240
3Zátor213
4Suchá Rudná210
5Široký Brod A202
6Široká Niva200
7Stará Ves175
8Velké Kunětice169
9Milotice nad Opavou144
10Lipová – lázně85
11Janovice82
12-13Holčovice79
12-13Valšov79
14Široký Brod B78
15Karlovice77
16Vrbno pod Pradědem75
17Neplachovice74
18Bernartice70
19Břidličná57
20Mikulovice30
21Jamnice21
22Březová16
23Dubnice9

Lipová – Lázně 17.9.2022

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1ChlebičovOP18,10517,78018,10530
2Stará VesBR19,13719,76719,76727
3Široká NivaBR20,04819,26920,04825
4Široký Brod AJE19,72220,13720,13723
5ZátorBR20,37819,40820,37821
6SádekOP20,66119,91220,66120
7Velké KuněticeJE18,81520,77620,77619
8Suchá RudnáBR21,05221,57421,57418
9ValšovBR34,28730,73434,28717
10Lipová-lázněJE35,68319.12935,68316

Bernartice 10.9.2022

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1ChlebičovOp15:2414:8915:2430
2Velké KuněticeJe15:7516:4116:4127
3Široká NivaBr16:5417:2917:2925
4BernarticeJe17:7017:9217:9223
5ZátorJe18:1416:2318:1421
6Stará VesBr18:3718:3618:3720
7Suchá RudnáBr19:8920:0220:0219
8Široký Brod „A“Je21:6718:9821:6718
9SádekOpNP0

Zátor 2.9.2022

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1JanoviceBR14:9915:1715:1730
2SádekOP16:1316:1216:1327
3Vrbno pod PradědemBR16:4816:0216:4825
4NeplachoviceOP16:1216:8516:8523
5Široký Brod „A“JE16:8616:6916:8621
6Lipová LázněJE17:1017:2317:2320
7Široký Brod „B“JE17:3617:6517:6519
8ChlebičovOP16:8917:8217:8218
9KarloviceBR16:9918:1418:1417
10Milotice nad Opavou BR18:2816:7118:2816
11ZátorBR18:2817:8218:2815
12Široká NivaBR19:0518:2419:0514
13Suchá RudnáBR22:1322:2922:2913
14Velké KuněticeJE17:2026:5426:5412
15Stará VesBR15:4632:4332:4311
16HolčoviceBR16,8935,1835,1810
17DubniceBR35,7337,0737,079
18ValšovBR56,5319,0856,538
19BřidličnáBRNP0

Sádek 3.9.2022

DružstvoOkr.Levý TerčPravý TerčVýsledný časBody
1Stará VesBR15.7315.8215.8230
2SádekJE15.1615.9815.9827
3Milotice nad OpavouBR16.4016.2016.4025
4ZátorJE16.4615.5916.4623
5JamniceOP15.8416.5116.5121
6Velké KuněticeBR16.5516.8616.8620
7Široká NivaBR17.0116.9817.0119
8Široký Brod AJE16.2317.1217.1218
9Suchá RudnáOP17.1717.6517.6517
10BřezováBR17.9017.5917.9016
11ChlebičovOP18.3418.7218.7215
12ValšovBR39.8618.8039.8614
13HolčoviceJENNN0

Vrbno pod Pradědem 20.8.2022

PořadíTýmOkresPravý terčLevý terčVýsledný časBody
1NeplachoviceOP15:38915:57715:57730
2ChlebičovOP15:94416:03416:03427
3Stará VesBR16:42716:42316:42725
4Široká NivaBR17:27416:47017:27423
5Suchá RudnáBR17:90918:20418:20421
6ZátorBR16:57419:50719:50720
7SádekOP25:24925:41425:41419
8HolčoviceBR41:45740:47941:45718
9Vrbno pod PradědemBRNPNPNP0

Stará Ves 6.8.2022

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1ChlebíčovOP15.2915.3615.3630
2SádekOP15.4314.9815.4327
3HolčoviceBR16.5416.6716.6725
4Široká NivaBR17:0516.9117:0523
5Stará VesBR17:0615.6217:0621
6Lipová LázněJE17:0616:2517:0620
7Suchá RudnáBR15.8217.4717.4719
8Milotice nad OpavouBR16.6817.5517.5518
9BřidličnáBR16.2817.6717.6717
10ZátorBR18.7418.9018.9016
11MikuloviceJE18.3919.2219.2215
12Široký BrodJE22.3222.1922.3214
13Velké KuněticeJE25.6626:05:0026:05:0013
14BernarticeJE28.6628:10:0028.6612
15ValšovBR40.9319.2940.9311
16Dolní StudénkySUNP0

Široký Brod 23.7.2022

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1SádekOP15:34:0015:11:0015:34:0030
2Široký Brod AJE15:59:0015:8515:8527
3Milotice BR16:35:0015:9216:35:0025
4Široká NivaBR16:6916:6316:6923
5ZátorBR16:7216:6316:7221
6Suchá RudnáBR16:7116:9016:9020
7Velké Kunětice JE16 9017:11:0017:11:0019
8Široký Brod BJE17:26:0016:55:0017:26:0018
9BernarticeJE16:53:0017:7917:7917
10Lipová LázněJE18:9419:26:0019:26:0016
11MikuloviceJE24:8324:20:0024:8315
12ChlebíčovOP37:7638:08:0038:08:0014
13Stará VesBR18:26:0038:29:0038:29:0013
14HolčoviceBRNPNPNP0

Leskovec nad Moravicí 5.7.2022

PořadíDružstvoOkresLTPTBody
1ChlebičovOP15;2315;5115;5130
2JanoviceBR15;8314;9015;8327
3SádekOP15;4716;4016;4025
4KO.KO.HNĚVOP16;5316;8816;88
5KarloviceBR16;9316;9316;9323
6NeplachoviceOP16;7417;0417;0421
7Široký BrodJE16;6317;1417;1420
8Milotice nad OpavouBR16;2917;2317;2319
9Velké KuněticeJE17;2816;8717;2818
10Stará VesBR16;8217;7217;7217
11Suchá RudnáBR18;0417;8018;0416
12ZátorBR19;3819;0019;3815
13HolčoviceBR17;5719;3919;3914
14ValšovBR22;2223;4623;4613
15Široká NivaBR37;6138;7738;7712

Karlovice 2.7.2022

PořadíDružstvoČas LČas PVýslednýBody
1Chlebičov16,715,9816,730
2Suchá Rudná16,2716,9316,9327
3Břidličná17,1416,7317,1425
4Vrbno pod Pradědem15,4717,3417,3423
5Milotice nad Opavou16,3817,4117,4121
6Zátor19,3619,3819,3820
7Široká Niva20,7319,7920,7319
8Karlovice20,2121,6121,6118
9Široký Brod A18,1722,1222,1217
10Valšov22,9523,0323,0316
11Sádek15,6427,9327,9315
12-13Stará VesNP0
12-13Velké KuněticeNP0

Velké Kunětice 25.6.2022

UmístěníDružstvoOkresLevý terčPravý terčVýsledný časBody
1Široký Brod AJE15:8416:0116:0130
2SádekOP15:4116:4816:4827
3ZátorBR16:6716:6916:6925
4Široký Brod BJE16:9116:9916:9923
5Velké KuněticeJE17:3417:0017:3421
6Milotice nad Opavou BR17:0817:4917:4920
7Suchá RudnáBR16:5817:6217:6219
8BernarticeJE18:3516:2018:3518
9ChlebičovOP15:4318:7018:7017
10Široká NivaBRNPNPNP0

Široká Niva 24.4.2022

Poř.DružstvoLPPPBody
1Chlebičov18,6217,4318,6230
2Vrbno pod Pradědem18,5518,918,927
3Janovice18,5319,0219,0225
4Sádek18,9419,1719,1723
5Suchá Rudná19,619,5219,621
6Velké Kunětice20,1319,4720,1320
7Karlovice19,7120,3220,3219
8Široký Brod ,,B“20,0820,5220,5218
9Široká Niva20,5619,9720,5617
10Zátor20,8119,2920,8116
11Břidličná20,9820,4620,9815
12Široký Brod ,,A“20,8421,5421,5414
13Lipová – lázně23,9823,3723,9813
14Holčovice26,3226,2526,3212
15Stará Ves28,9728,128,9711
16Velká Bystřice  NP0