Karlovice 1.7.2023

UmístěníDružstvoOkresLTPTBody
1Stará VesBR16,1916,5916,5930
2Vrbno p. PradědemBR15,6116,616,627
3Široký BrodJE16,7116,8916,8925
4Zátor ABR17,4316,6317,4323
5Široká NivaBR17,917,8317,921
6KarloviceBR17,4619,0119,0120
7BřidličnáBR20,6320,5220,6319
8Leskovec n. MoravicíBR21,120,3921,118
9ValšovBR21,3922,0222,0217
10Zátor BBR18,4631,7831,7816
11Stará červená vodaJE55,6253,1255,6215
12Lipová LázněJENP0
13Milotice n. OpavouBRNP0
14Suchá RudnáBRNP0
15Velké KuněticeJENP0

48 komentářů u „Karlovice 1.7.2023“

  1. Pingback: bactrim pill
  2. Pingback: flagyl refrigerate
  3. Pingback: metformin mirena
  4. Pingback: lisinopril adcc
  5. Pingback: valtrex advil
  6. Pingback: gabapentin answers
  7. Pingback: metronidazole rtu
  8. Pingback: cialis heartburn
  9. Pingback: 5343 viagra
  10. Pingback: viagra cheap 100mg
  11. Pingback: tadalafil (cialis)

Komentáře nejsou povoleny.